Hakkımızda
Clean Energy
Hakkımızda
 

 

Çevre Politikamız;

Çevreyle ilgili tüm mevzuat, idari düzenlemeler ve yasal yükümlülüklere uymak. Hammadde girişi, üretim ve sevkiyat sonuna kadar çevre kirliliğini kontrol altında tutmak. Hammaddeyi en verimli şekilde kullanmayı, atık miktarını minimuma indirmeyi ve mümkün olduğu ölçüde geri dönüşümünü sağlamak. Personelin Çevre Yönetim Sistemi konusunda bilgi düzeyinin yükselmesi, iyi bir seviyeye getirilmesi için gerekli olan eğitimin alınmasını sağlamak. Çevre kirliliğinin önlenmesi için gerekli tedbirleri almak, etkin bir şekilde gürültü, ses ve diğer çevresel oluşumların kendi işletmemiz, yeni projelerimiz ve çalışma alanlarımızda minimuma indirmeyi sağlamak. Oluşabilecek çevre sorunlarını ortaya çıkmadan engellemeye çalışmak.

Altyapı;

Altyapımız, sektördeki standartları ve gereklilikleri yerine getirmemizde büyük rol almaktadır.Alataş Elektrik olarak, güçlü bir altyapı sayesinde günümüze güçlü bir şekilde çıkmayı başarmıştır. Şirketimiz  en son teknolojik gelişmelere uygun makine ve ekipmanlar kullanılarak çalışmaktadır.

Personel;

Tüm Departmanlarda bilgi ve deneyim sahibi yaklaşık 25 kişilik alanında uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Firma olarak grup projelerini ödüllendirerek ve destekleyerek takım çalışması ve güveni geliştirmeyi ilke edinmişizdir.